راهنمای بولت ژورنال

راهنمای بولت ژورنال

بولت ژورنال در ساده ترین تعریف یک دفتر برنامه ریزیه. یک دفتر بسیار قابل انعطاف که متناسب با روزهای زندگی هر فرد شخصی سازی میشه .با همین ویژگی انعطاف‌پذیری هستش که بولت ژورنال میتونه فراتر از یک دفتر برنامه ریزی ساده مثل پلنر یا اسکرپ ها عمل کنه. بولت ژورنال برای برنامه ریزی، هدف گذاری، لیست کردن کارها، نوشتن خاطرات، طراحی و حتی نگه داشتن عکس های یادگاری سفر کاربرد داره.

بولت ژورنال یک روش یا یک ابزار برنامه ریزی و مدیریت زمان هستش که به ما کمک می کنه روزهای زندگیمون رو آنطور که میخواهیم مدیریت کنیم. روشی که با یک دفتر و خودکار ساده میتونه معجزه  رسیدن ما به آرزوهامون بشه البته اگه در عمل و اجرا هم خوب پیش بریم.

نگران بُعد اجرایی  هم نباشید. همه ما این تجربه رو داشتیم که برنامه ریختیم اما در بلند مدت نتونستیم بهش پایبند بمونیم. این اتفاق طبیعیه اما سیستم بولت ژورنال قراره به ما کمک کنه از یک طرف با فهم “چگونه” انجام دادن کارها بهره‌وری مون رو بالا ببریم و از طرف دیگه با دانستن “چرایی” انجام کارها، متعهد و صبور به سمت رسیدن به اهدافمون پیش ببریم.

قصد داریم از بولت ژورنال خیلی بیشتر بدونیم. می خواهیم کنار هم، جواب سوالات مهمی مثل اینکه بولت ژورنال چه نقشی می  تونه در موفقیت ما داشته باشه رو بدونیم. همزمان سوال های ساده ای مثل اینکه خالق بولت ژورنال کیه؟ چطور باید طراحی بشه ؟ چه دفتری براش مناسبه و صدها سوال دیگر رو پاسخ بدیم.

پس ورود شما رو به دنیای شگفت انگیز بولت ژورنال “خوش آمد” می گیم.

ساده تر از آنچه فکر می کنید

دفتر بولت ژورنال یک دفتر نقاشی نیست و شما هم نقاش نیستید.البته اگر خودتون وقت، علاقه و هنر طراحی داشته باشید، داشتن یک بولت ژورنال جذاب و زیبا خیلی هم حسه خوبی براتون به دنبال داره. اما هدف از بولت ژورنال مدیریت بهتر زمان و انرژی شماست؛ پس قطعاً روش اجرا هم، همسوی این هدف تعریف شده.

به همین خاطر در اولین قدم ما یک نقشه راه برایتان داریم. برای همین از شما دعوت می کنیم راهنمای فارسی بولت ژورنال را دانلود کنید تا یک راهنمای کوچک اما جامع در دسترستان باشد و با ساختار کلی آن آشنا شوید.

هدف ما از راهنمای بولت ژورنال که به صورت رایگان برای شما آماده شده، این است که شما بدونید بر خلاف آنچه ممکنه تا حالا از عکس های بولت ژورنال در صفحات اینستاگرام و پینترست در ذهن شما نقش بسته باشه،داشتن یک بولت ژورنال کاربردی بسیار راحته و قوانین ساده ای داره.

در حال حاضر سایت بولت ژورنال و کتاب رایدر کارول با عنوان  the bullet journal method؛ مرجع رجوع همه دوستداران این روش برنامه ریزی به حساب می آید. تیم هولوسن هم بر اساس همین منابع  و تلفیق آن با مفاهیم ارزشمند موفقیت کنار شماست. مابه مرور با فیلم های آموزش بولت ژورنال و مستند های آموزشی دانسته های شما را در این باره کامل خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دانلود رایگان راهنمای بولت ژورنال

 

دانلود رایگان

پیامی ثبت نشده است

فرم ارسال نظر