آموزش بولت ژورنال – اموزش بولت ژورنال

اموزش بولت ژورنال

آموزش بولت ژورنال – اموزش بولت ژورنال

چگونه با بولت ژورنال بهترین سال زندگیتان را بسازید؟

زندگی خود را آنگونه که می‌خواهید برنامه‌ریزی کنید

کلیک کنید

با قدرت بولت ژورنال آشنا شوید

بولت ژورنال یک روش یا یک ابزار برنامه ریزی و مدیریت زمان هستش که به ما کمک می کنه روزهای زندگیمون رو آنطور که میخواهیم مدیریت کنیم. روشی که با یک دفتر و خودکار ساده میتونه معجزه رسیدن ما به آرزوهامون بشه البته اگه در عمل و اجرا هم خوب پیش بریم.نگران بُعد اجرایی هم نباشید. همه ما این تجربه رو داشتیم که برنامه ریختیم اما در بلند مدت نتونستیم بهش پایبند بمونیم. این اتفاق طبیعیه اما سیستم بولت ژورنال قراره به ما کمک کنه از یک طرف با فهم “چگونه” انجام دادن کارها بهره‌وری مون رو بالا ببریم و از طرف دیگه با دانستن “چرایی” انجام کارها، متعهد و صبور به سمت رسیدن به اهدافمون پیش ببریم.

 

بولت ژورنال در ساده ترین تعریف یک دفتر برنامه ریزیه. یک دفتر بسیار قابل انعطاف که متناسب با روزهای زندگی هر فرد شخصی سازی میشه .با همین ویژگی انعطاف‌پذیری هستش که بولت ژورنال میتونه فراتر از یک دفتر برنامه ریزی ساده مثل پلنر یا اسکرپ ها عمل کنه. بولت ژورنال برای برنامه ریزی، هدف گذاری، لیست کردن کارها، نوشتن خاطرات، طراحی و حتی نگه داشتن عکس های یادگاری سفر کاربرد داره.
قصد داریم از بولت ژورنال خیلی بیشتر بدونیم. می خواهیم کنار هم، جواب سوالات مهمی مثل اینکه بولت ژورنال چه نقشی می تونه در موفقیت ما داشته باشه رو بدونیم. همزمان سوال های ساده ای مثل اینکه خالق بولت ژورنال کیه؟ چطور باید طراحی بشه ؟ چه دفتری براش مناسبه و صدها سوال دیگر رو پاسخ بدیم.

پس ورود شما رو به دنیای شگفت انگیز بولت ژورنال “خوش آمد” می گیم.

 

ساده تر از آنچه فکر می کنید

 

ما یک نقشه راه برایتان داریم. برای همین از شما دعوت می کنیم راهنمای فارسی بولت ژورنال را دانلود کنید تا یک راهنمای کوچک اما جامع در دسترستان باشد و با ساختار کلی آن آشنا شوید.هدف ما از راهنمای رایگان بولت ژورنال این است که شما بدونید بر خلاف آنچه ممکنه از عکس های بولت ژورنال در صفحات اینستاگرام و پینترست در ذهن شما نقش بسته باشه،داشتن یک بولت ژورنال کاربردی بسیار راحته و قوانین ساده ای داره.

اموزش بولت ژورنال

دانلود رایگان راهنمای بولت ژورنال

قبل از شروع

به اهدافتان فکر کنید

 

پیش از هر کاری لطفا بنشینید و به اهداف و “چرایی” کارهایی که میخواهید انجام دهید فکر کنید. عجیب نیست اگر چندین ساعت بگذرد و شما به اهدافتان و علت کارهایی که باید برای رسیدن به آن انجام دهید؛ بیاندیشید.
برای همه کسانی که قصد دارند از بولت ژورنال استفاده کنند مهم است که بدانند از زندگی در ابعاد مختلفی که برایشان مهم است چه می خواهند. کجا هستند و به کجا می خواهند برسند. فراموش نکنید وجه مشترک همه ی افراد موفق فارغ از اینکه موفقیت را چیزی تعریف کنید، تعهد و پشتکار در کنار تعیین دقیق اهداف و برنامه ریزی برای انجام کارهایشان است.
وقتی اهداف تان را مشخص می کنید، در واقع برای مغزتان چیزی را انتخاب کرده اید تا روی آن تمرکز کند. با این کار، مغزتان دو چشم جدید خواهد داشت که از آن لحظه به بعد با دیدی جدید به آدم ها، موقعیت ها، مکالمات، منابع و ایده ها نگاه می کند. این تغییر، کمکتان می کند تطبیق سازی مناسبی انجام دهید بین خواسته های درونیتان و چیزی که در بیرون اتفاق می افتد.
به یاد داشته باشید همیشه مهم تر آن است که بدانید «چرا» کاری را انجام می دهید تا این که «چگونه» انجامش می دهید. بعضی وقتها، «چگونه» پرزحمت است؛ خسته کننده است یا حتی ناامیدکننده است. اگر یک جواب راضی کننده برای «چرا» نداشته باشید، احتمالا به خودتان زحمت سر و کله زدن برای «چگونه» انجان دادن کار را نخواهید داد.

اموزش بولت ژورنال

 آشنایی با صفحات اصلی بولت ژورنال 

قبل از این که دفتر بولت ژورنال خودتون رو انتخاب کنید و شروع به طراحی صفحات اصلی اون داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از فایل زیر یک پرینت تهیه کنید و با پر کردن اون یک تمرین مقدماتی انجام بدید. خیلی ها هستند که نگرانند اولین بار که میخوان دفترشون رو درست کنند اون رو خراب و خط خطی نکنند. مخصوصا اگر دفترشون نو و به طور خاص مورد علاقه شون باشه. اصلا نگران نباشید. شروع کنید و با نوشتن اهدافتون اون ها رو به رسمیت بشناسید. زندگی بیش از اون چیزی که فکر می کنید براتون در نظر گرفته. به کائنات کمک کنید تا مسیر رسیدن با خواست و اراده ی شما هموار تر بشه.با دانلود فایل دفتر شما می تونید از مزایای زیر استفاده کنید:

 • هر چند بار دلتون میخواد می‌تونید پرینت بگیرید
 • به تعداد نامحدود می‌تونید آزمون و خطا کنید
 • هزینه اضافه برای خرید دفتر اصلی پرداخت نکنید
 • اول تمرین کنید، حرفه‌ای که شدید ، دفتر تهیه کنید
 • فایل رو برای عزیزانتون هدیه بفرستید

دانلود رایگان فایل دفتر بولت ژورنال

دانلود رایگان فایل دفتر بولت ژورنال

 • جهت دانلود ایمیل خود را وارد نمایید
ظهور یک فرصت ویژه

کارگاه حضوری لحظه تغییر (ظرفیت محدود)

در کارگاه لذت برنامه‌ریزی به روش بولت ژورنال شما آماده‌اید آینده‌ی درست تان را ترسیم کنید. شما انتخاب کرده اید  آنطور که می خواهید زندگی کنید . با این انتخاب خودتان را از بقیه یا دست‌ ِکم ۹۷ درصد باقی مانده مردم جدا کرده اید. همان ها که به خواسته‌های خود در زندگی توجهی نمی‌کند و برنامه‌ای ندارند تا زندگیشان را در جهت رسیدن به اهدافشان شکل  دهند.

از شما دعوت می‌کنیم در کارگاه “لحظه تغییر” کنار ما باشید تا آموخته هایمان را برای پیشرفت و تحقق اهداف در زندگی با هم به اشتراک بگذاریم.

آموزش بولت ژورنال

آنچه در کارگاه لحظه تغییر کنارهم می آموزیم:

 

 • داستان بولت ژورنال
 • مزیت نوشتن بر صفحات دفتر در برابر اپلیکیشن
 • ارزیابی زندگی (انجام تمرین چرخه زندگی)
 •  طراحی بزرگ را تمرین کنیم
 • افراد موفق چگونه اهداف خود را اولویت‌بندی می‌کنند؟
 • طوفان مغزی چگونه به زندگی من کمک می‌کند؟
 • ترسیم درخت ذهن
 • ساده شروع کنید
 • آنچه نیاز دارید، نه آنچه می خواهید
 • بولت ژورنال را ساده اما کاربردی یاد بگیریم
 • قدم به قدم با صفحات کلیدی بولت ژورنال و مایگریشنن
 • ارزیابی برنامه
 • جمع بندی مفاهیم با راهنمای بولت ژورنال به صورت عملی
 •  تعهد به برنامه وجه تمایز افراد خاص
عنوان شروع پایان
ورود مهمانان و پذیرایی ۱۵:۳۰ ۱۶:۰۰
انجام بخش اول کارگاه ۱۶:۰۰ ۱۷:۳۰
استراحت و پذیرایی ۱۷:۳۰ ۱۸:۰۰
انجام بخش دوم کارگاه ۱۸:۰۰ ۱۹:۳۰

مدرس

زهرا آخوندی

 کارشناس ارشد مدیریت

پژوهشگر در زمینه توسعه فردی و برنامه‌ریزی؛ کپی‌رایتر، برنامه‌ریز و تولید کننده محتوا

در میان مفاهیم مختلف مدیریت، برنامه ریزی و توسعه فردی همیشه از موضوعات مورد علاقه ام بوده اند. به واسطه ی شغلم در محتواسازی برای یکی از برند های فعال در حوزه لوازم التحریر پا به دنیای شگفت انگیز “بولت ژورنال” گذاشتم. آنچه از هدف گذاری و استراتژی برای رسیدن به اهداف آموخته‌ بودم را در سیستم “بولت ژورنال” پیدا کردم. ساخت محتوا برای برندی که محصولات آن، ابزار کار بولت ژورنال بود تجربه و دانش مرا در این باره بیشتر کرد. کارگاه “بولت ژورنال” با پژوهش همه جانبه در متد برنامه‌ریزی که رایدر کارول خالق آن است و تلفیق آن با مفاهیم موفقیت برگزار خواهد شد.

میخواهم در کارگاه حاضر باشم

[ تخفیف زودهنگام + هدیه در روز کارگاه + حضور در کارگاه + فیلم کارگاه + پذیرایی + جزوه‌ها + دستورالعمل‌ها ]

پیامی ثبت نشده است

فرم ارسال نظر