آموزش اینسپکت المنت (INSPECT ELEMENT) – جلسه 6

ریسپانسیو در اینسپکت المنت

آموزش اینسپکت المنت (INSPECT ELEMENT) – جلسه 6

ریسپانسیو در اینسپکت المنت را چگونه باید یاد بگیرم؟

با قسمت ششم از دوره اینسپکت المنت (Inspect Element) در خدمتتون هستیم.این دوره برای تمامی افرادی که با دنیای وب در ارتباط هستند مناسب است و هیچ محدودیتی در یادگیری وجود نداره.درصورتی که قسمت های قبلی این دوره را هنوز مشاهده نکرده اید، میتوانید از زیر همین پست جلسات قبلی را دنبال نمایید.

در این دوره قراره تا با هم یاد بگیریم که به عنوان یک برنامه نویس Front-end و یا حتی Back-end چطور به درستی از اینسپکت المنت استفاده کنیم. همچنین یک سری ترفند برای کاربرانی که از وب استفاده میکنند در نظر گرفتیم.

این جلسه شامل موارد زیر است :

  • بررسی Responsive بودن سایت
  • تغییر اندازه ی صفحه نمایشگر
  • تغییر دستگاه (device) استفاده کننده از سایت

در این قسمت به طراحی ریسپانسیو اشاره می شود. طراحی واکنش گرا به شکلی است که وب سایت در سایزهای مختلف صفحه نمایش یک رفتار مشخص از خود نشان دهد. یکی از راه های تمرین و تسلط بر اینسپکت المنت این است که وب سایت های زیادی را مورد بررسی قرار دهیم و کد های موجود در آن را تغییر دهیم.

ریسپانسیو در اینسپکت المنت کروم چگونه است؟

در آموزش ریسپانسیو در اینسپکت المنت به صورت کامل جزییات مربوط به طراحی سایت ریسپانسیو و استفاده از ابزار گوگل کروم برای این بخش به صورت قدم به قدم و با جزئیات کامل توضیح داده شده است. این مجموعه از آموزش های اینسپکت المنت را به صورت رایگان دنبال کنید.

بدون نظر

**پرسش و پاسخ** سوال خود مطرح کنید.
امتیاز شما*