درآمد برنامه نویسی 40 میلیون در ماه

درآمد برنامه نویسی 40 میلیون در ماه

درآمد برنامه نویسی و حقوق یک برنامه نویس در ایران چقدر است؟

درآمد برنامه نویسی در ایران زیاد / کم است؟

درآمد برنامه نویسی در ایران با مقایسه با جهان چطور است؟

میخواهیم میزان درآمد برنامه نویسی در شرکت های مختلف در کشور ایران را بررسی کنیم و ببنیم به صورت تقریبی و یک *مستند* حقوق برنامه نویسی چقدر است. برنامه نویسی در ایران به عنوان یکی از شاخه‌های پیشرفته صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است در این ویدیو آموزشی  به یک دروغ برنامه نویسی نیز اشاره شده است. ویدیو را حتما ببینید:

درآمد برنامه نویسی از حوزه اندروید چه مقدار است؟ اصلا حوزه برنامه نویسی چقدر درآمد دارد؟ آیا با برنامه نویسی می‌شود در یک شب پولدار شد؟

درآمد برنامه نویسی در شرکت های مختلف

همانطور که در ویدیو توضیح داده شده است، برنامه نویسی حقوق و رشد درآمدی خوبی دارد. اما مهمترین نکته در برنامه نویسی این هست که برای هرکاری باید “زحمت” کشید و زمان برای آن تخصیص داد. برنامه نویسی یکی از حرفه هایی است که حتی در شرایط اقتصادی دشوار هم می‌تواند درآمد قابل توجهی داشته باشد. اما باید توجه داشت که درامد برنامه نویسان با توجه به مهارت‌ها، تجربه کاری، زمینه فعالیت و موقعیت جغرافیایی متفاوت است

تجربه و زمان برای درآمد برنامه نویسی

هرچه میزان تجربه یک فرد بیشتر باشد، درامد بیشتری خواهد داشت. هر چه میزان “زمان صرف شده” برای یک فرآیند بیشتر باشد، قطعا نتیجه کار بهتر خواهد بود. بسته به تخصص و مهارت برنامه نویس، میزان درآمدشان ممکن است بیشتر یا کمتر از میانگین باشد.

چطور وارد حوزه برنامه نویسی بشم؟

برای ورود به حوزه برنامه نویسی باید آموزش اصولی ببینم. برای مثال “آموزش برنامه نویسی اندروید” می توانید گزینه خوبی باشد به طوری که با یادگیری اندروید میتوانم مدل های درآمدی مختلف در برنامه نویسی داشته باشم.

یک نکته مهم در برنامه نویسی

هیچ کس در عرض یک شب به درآمد نرسیده است! فریب دروغگویی و رویافروشی در مورد برنامه نویسی را نخورید.

ارتباط کشاورزی و برنامه نویسی

حقوق برنامه نویسی

درآمد برنامه نویسی

یک کشاورز، دانه را در دل خاک می کارد. شرایط محیطی برای رشد آن  دانه فراهم میکند. نور، آب، غذا، کود و… را در بهترین حالت تنظیم میکند تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا در یک بازه زمانی ( مثلا یک سال) “نتیجه” خود را دریافت کند.

برنامه نویسی نیز همینطور است. یک برنامه نویس در ابتدا باید زحمت بکشید، آموزش درست ببینید، تلاش کند (شرایط درست داشته باشد) تا بتواند انتظار نتیجه از تلاشش داشته باشد. پس گول تبلیغات دروغ در مورد درآمد برنامه نویسی را نخورید.

با خودتان صادق باشید!

درامد ماهانه برنامه نویسی چقدر هست؟

اگر روحیه ای دارید که بتوانید تلاش کنید، صبور باشید و برای هدف خود ارزش قایل باشید میتوانید در دنیای برنامه نویسی موفق شوید. اگر فقط به دنبال پول هستید، از راه های دیگر در ایران می توانید سریع تر پولدار شوید. یعنی چه؟ یعنی برنامه نویسی درسته پول و درامد خوبی دارد اما باید شما بهش علاقه داشته باشید و بتوانید سختی های این مسیر را تحمل کنید…اگر فقط به دنبال سریع پولدار شدن هستید شاید ساخت و ساز، ارز دیجیتال، صنعت زیبایی و… برای شما بهتر باشد!!

بهتر است بدانید که برای توسعه یک نرم‌افزار کامل، برنامه نویسان با سایر افراد تیمی از جمله طراحان، تحلیلگران، تست‌کنندگان و مدیران پروژه همکاری کند. همچنین، برنامه نویسی شامل فعالیت‌هایی مانند تحلیل و بررسی مشکلات، برنامه‌ریزی و مدیریت پروژه، نگهداری و بهبود نرم‌افزار و غیره است که همه این وظایف باعث می‌شوند برنامه نویسان به عنوان یک تیمی کار کنند تا یک نرم‌افزار با کیفیت و بهینه تولید کنن. یعنی باید صبر داشته باشید تا بتوانید این مهارت ها را بدست اورید، با عجله کار نمیتوان به این مهارت ها دست پیدا کرد.

پس مجدد: با خودتان صادق باشید. 

برنامه نویسی در دنیا به عنوان یکی از شغل‌هایی که درآمد خوبی دارد شناخته می‌شود. البته درآمد برنامه نویسان بسته به جا و شرایط مختلفی مانند تخصص، سطح تحصیلات، تجربه کاری، نوع شرکت و… متفاوت است. در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، اروپا و استرالیا، برنامه نویسان به طور میانگین درآمد خوبی دارند. به عنوان مثال، برنامه نویسان در آمریکا می‌توانند در سال حدود 100,000 تا 150,000 دلار درآمد داشته باشند، البته در برخی شرکت‌ها و موقعیت‌های خاص، این میزان حتی بالاتر از این می‌شود.

شخصی در برنامه نویسی موفق می شود و می تواند درامد خوبی داشته باشید که دیدگاه کشاورز دارد. دیدگاه کشاورز یعنی چه؟ یعنی یک سال دانه بکارم. زمین شخم بزنم.  آب و کود بدهم و سپس انتظار داشته باشم که نهال من ثمره خواهد داد….

جمع بندی:

آیا برنامه نویسی درآمد دارد

درآمد برنامه نویسان در ایران، باید گفت که میزان درآمد آنها بستگی به تخصص و تجربه شان دارد. در بیشتر موارد، برنامه نویسانی که در شرکت‌های بزرگ و معتبر فعالیت می‌کنند، حقوق بالایی دریافت می‌کنند. البته باید گفت که در مواردی هم درآمد برنامه نویسان کمتر از حقوق متوسط کارگران بوده و این مساله به دلیل عدم توجه به کیفیت و تخصص، اشتغال به کار بیش از حد و مسائل دیگر است.

با خودت صادق هستی؟ نکته ای هست برام بنویس نظرتو اینجا👇👇👇👇

یک متخصص حرفه‌ای باش:

بر قله جاوا اسکریپت سلطنت کن:

آموزش جاوا اسکریپت

آموزش جاوا اسکریپت قدم به قدم حرفه‌ای + 17 پروژه واقعا عملی

۸ نظر
 • N
  ارسال در : ۲۳:۰۹h, ۲۹ بهمن پاسخ
  (1/5)

  سلام ببین دوست عزیز چیزی که حقوقش ۴۰ تومن باشه نمیاد بشینه آموزش درست کنه می‌ره دنبال همون یا اینکه اون ۴۰ تومن برای برنامه نویس های حرفه ای هست که شما نیستید و میخوایید با این کار گول بزنید کسی هم به ۴۰ تومن نمی‌رسه مگه با سوابق کاری بسیار زیاد ترو خدا دروغ گویی بزارید کنار
  ۴۰ تومن برا کسی هست سوابق کاری اونم تو شرکت های بزرگ داشته باشه خدافظ

  • هولوسن
   ارسال در : ۰۷:۴۲h, ۳۰ بهمن پاسخ

   دوست عزیز من سلام
   ممنون از ارسال نظر شما.
   ولی چند نکته عرض کنم خدمت شما که به نظر میاد کمک شما کنیم برای “ارامش” بیشتر:
   ۱- شما قطعا ویدیو را مشاهده نکرده اید. دلیل: در دقیقه ۱:۱۴ به بعد دقیقا به این موضوع اشاره داشته‌ایم.✔

   ۲-اگر قصد تخریب ندارید، چرا با ایمیل و اطلاعات درست و حقیق خودتان پیام ارسال نکرده اید؟ 😎ایمیل و اطلاعات شما ( شامل نام و نام خانوادگی) صحیح نیست که نشان از عدم اعتماد به نفس و عدم حس نیت شما دارد.

   ۳- ویدیو بر اساس داده‌ها و آمارهای سایت‌های کاریابی ضبط شده است ، یعنی هر زمان بخواهید می‌توانید مراجعه کنید و ببینید ایا چنین چیزی شدنی هست یا خیر. بهتر از این مدرک و سندی لازم دارید؟

   ۴- از دقیقه ۱:۱۴ به بعد را مجدد تماشا کنید چون موجب آرامش روح شماست.🔊

   ۵-دیدگاه و نگرش خود را تغییر دهید. شما انتظار دارید که در عرض یک شب به درامد بالا برسید؟ این موضوع را در ویدیو کاملا نقد کرده ایم. صبر و پشتکار، لازمه موفقیت در هر کاری است.

   ۶- در متن (text) صفححه یک توضیح اورده شده است که قطعا این قسمت را مطالعه نکرده‌اید:

   یک کشاورز، دانه را در دل خاک می کارد. شرایط محیطی برای رشد آن دانه فراهم میکند. نور، آب، غذا، کود و… را در بهترین حالت تنظیم میکند تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا در یک بازه زمانی ( مثلا یک سال) “نتیجه” خود را دریافت کند.
   برنامه نویسی نیز همینطور است. یک برنامه نویس در ابتدا باید زحمت بکشید، آموزش درست ببینید، تلاش کند (شرایط درست داشته باشد) تا بتواند انتظار نتیجه از تلاشش داشته باشد.
   با خودتان صادق باشید!

   ۷- نیت خود را اصلاح کنید…همه کس قصد گول زدن ندارد. از دریچه نگاه شما به دنیا هست که شما بازخورد دریافت خواهید کرد…تیم هولوسن دوره “نقشه راه برنامه نویسی” را به صورت رایگان در اختیار تمام علاقه‌مندان قرار داده است که تمام موارد اموزشی، مسیر یادگیری، بازار کار، مبارزه با رویا فروشی و … در آن به صورت رایگان آموزش داده شده است. اگر تمایل داشتید می‌توانید آموزش را به صورت رایگان مشاهده کنید. ضمنا مجدد تاکید می‌گردد در دقیقه ۱:۱۴ از همین ویدیو آموزش این صفحه هم تاکید بر شرایط آموزشی، نحوه رسیدن به این درامد و… شده است.

   ۸- قضاوت در مورد نیت هولوسن بر عهده تمام مراجعه کنندگان و استفاده کنندگان از دوره ( در این صفحه میتوانید با دقت کیفیت کار هولوسن را مشاهده کنید)، اما نیت (قصد شما) از ارسال نظر تخریبی چیست؟

   باز هم سپاس از ارسال نظر شما دوست عزیز ندیده هولوسنی. اگر تمایل داشتید اطلاعات تماس خود را در اختیار قرار بدید تا برای آرامش روحی شما و همچنین مشاوره تخصصی بتوانیم خدماتی به صورت رایگان خدمت شما ارائه کنیم. از صمیم قلب ارامش برای وجود شما طلب میکنیم.

   با تقدیم احترام، روابط عمومی هولوسن

 • Soheil
  ارسال در : ۲۲:۳۷h, ۰۵ خرداد پاسخ
  (5/5)

  در آمد برنامه نویس حرفه ای و کار کشته خیلی خوبه حتی در بعضی شرایط به ماهی ۳۰۰ میلیون تومن هم میرسه مهم تلاش کردنه فقط تلاش و علاقه مهمه تو هر شغل و مهارتی

  • هولوسن
   ارسال در : ۰۶:۴۳h, ۰۷ خرداد پاسخ

   سهیل عزیز سلام و عرض ادب
   امیدوار هستیم که عالی و سرشار از حس مثبت باشید.
   افرادی که به صورت مشاوره‌ای مشغول به فعالیت هستند یا برنامه نویسانی که به با خارج از کشور در ارتباط هستند و پروژه هایی در دست اقدام دارند که درآمد ارزی برایشان به همراه دارد اعداد دریافتی در حدود همین رنج دارند.
   در هرکاری تخصص و دانش داشته باشیم می‌توانیم به درآمد خوب برسیم…هیچ کس بدون تلاش، به نتیجه نرسیده است، در برنامه نویسی هم قضیه صادق است.
   از ارسال نظر شما صمیمانه تشکر میکنیم
   با تقدیم احترام، هولوسن

 • حسین
  ارسال در : ۱۷:۴۹h, ۲۵ خرداد پاسخ
  (5/5)

  هر چیزی با کمک خدا و همت ، شدنی است.

  میخواد ۴۰ میلیون باشه یا ۴۰۰ میلیون.

  تشکر از مدیران سایت یا حق

  • هولوسن
   ارسال در : ۱۴:۰۸h, ۱۱ تیر پاسخ

   حسین عزیز سلام و عرض ادب

   امیدوار هستیم که حال دل شما عالی و سرشار از حس مثبت باشید.
   بسیار تشکر می کنیم از حضور شما بابت ارسال کامنت و حس مثبت. به خاطر همراهی شما از صمیم قلب شاکر خداوند هستیم.

   با تقدیم احترام،هولوسن

 • ELINA
  ارسال در : ۱۲:۴۵h, ۰۶ دی پاسخ
  (5/5)

  بنظر من هر شغلی.. یا هر رشته ای سختیای خودشو داره این نیست ک بگیم رشته ی برنامه نویسیم آسونه
  نه همه چیز بستگی به تلاش و پشکار و هدف اون شخص داره.. که آیا به این شغل علاقه‌ ای داره یا نه قطعا اگر علاقه داشته باشید به برنامه نویسی و هدفتون رو دنبال کنید شاید بیشتر از ۴۰ میلیون هم در امد داشته باشید و یادتون نره شما خدارو دارید و میتونید ازش کمک بخواید
  با تشکر از مدیران سایت 👌🏻🌸

  • هولوسن
   ارسال در : ۰۸:۵۵h, ۱۳ بهمن پاسخ

   با سلام و تقدیم احترام
   ممنون از شما بابت ارسال نظری که داشتید. بله کاملا حق با شماست مخاطب گرامی. تلاش و پشتکار در هر صنعتی به شرط وجود علاقه در ابتدا، موجب می شود که شما رضایت از زندگی و همچنین درآمد بالا داشته باشید.
   با تقدیم احترام، پشتیبانی هولوسن

**پرسش و پاسخ** سوال خود مطرح کنید.
امتیاز شما*