حقوق 40 میلیونی در برنامه نویسی

حقوق 40 میلیونی در برنامه نویسی

میزان حقوق و درآمد یک برنامه نویس در ایران چقدر است؟

حقوق برنامه نویسی در ایران زیاد / کم است؟

درآمد برنامه نویسی در ایران با مقایسه با جهان چطور است؟

میخواهیم میزان حقوق برنامه نویسی در شرکت های مختلف در کشور ایران را بررسی کنیم. در این ویدیو آموزشی  به یک دروغ برنامه نویسی نیز اشاره شده است. ویدیو را حتما ببینید:

درآمد یک برنامه نویس اندروید چه مقدار است؟ اصلا حوزه برنامه نویسی چقدر درآمد دارد؟ آیا با برنامه نویسی می‌شود در یک شب پولدار شد؟

حقوق برنامه نویسی در شرکت های مختلف

همانطور که در ویدیو توضیح داده شده است، برنامه نویسی حقوق و رشد درآمدی خوبی دارد. اما مهمترین نکته در برنامه نویسی این هست که برای هرکاری باید “زحمت” کشید و زمان برای آن تخصیص داد.

تجربه و زمان در حقوق برنامه نویس

هرچه میزان تجربه یک فرد بیشتر باشد، درامد بیشتری خواهد داشت. هر چه میزان “زمان صرف شده” برای یک فرآیند بیشتر باشد، قطعا نتیجه کار بهتر خواهد بود.

چطور وارد حوزه برنامه نویسی بشم؟

برای ورود به حوزه برنامه نویسی باید آموزش اصولی ببینم. برای مثال “آموزش برنامه نویسی اندروید” می توانید گزینه خوبی باشد به طوری که با یادگیری اندروید میتوانم مدل های درآمدی مختلف در برنامه نویسی داشته باشم.

 

یک نکته مهم در برنامه نویسی

هیچ کس در عرض یک شب به درآمد نرسیده است! فریب دروغگویی و رویافروشی در مورد برنامه نویسی را نخورید.

ارتباط کشاورزی و برنامه نویسی

حقوق برنامه نویسی

حقوق برنامه نویسی

یک کشاورز، دانه را در دل خاک می کارد. شرایط محیطی برای رشد آن  دانه فراهم میکند. نور، آب، غذا، کود و… را در بهترین حالت تنظیم میکند تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا در یک بازه زمانی ( مثلا یک سال) “نتیجه” خود را دریافت کند.

برنامه نویسی نیز همینطور است. یک برنامه نویس در ابتدا باید زحمت بکشید، آموزش درست ببینید، تلاش کند (شرایط درست داشته باشد) تا بتواند انتظار نتیجه از تلاشش داشته باشد.

با خودتان صادق باشید!

یک متخصص حرفه‌ای باش:

بر قله جاوا اسکریپت سلطنت کن:

آموزش جاوا اسکریپت

آموزش جاوا اسکریپت قدم به قدم حرفه‌ای + 17 پروژه واقعا عملی

۲ نظر
 • N
  ارسال در : ۲۳:۰۹h, ۲۹ بهمن پاسخ
  (1/5)

  سلام ببین دوست عزیز چیزی که حقوقش ۴۰ تومن باشه نمیاد بشینه آموزش درست کنه می‌ره دنبال همون یا اینکه اون ۴۰ تومن برای برنامه نویس های حرفه ای هست که شما نیستید و میخوایید با این کار گول بزنید کسی هم به ۴۰ تومن نمی‌رسه مگه با سوابق کاری بسیار زیاد ترو خدا دروغ گویی بزارید کنار
  ۴۰ تومن برا کسی هست سوابق کاری اونم تو شرکت های بزرگ داشته باشه خدافظ

  • هولوسن
   ارسال در : ۰۷:۴۲h, ۳۰ بهمن پاسخ

   دوست عزیز من سلام
   ممنون از ارسال نظر شما.
   ولی چند نکته عرض کنم خدمت شما که به نظر میاد کمک شما کنیم برای “ارامش” بیشتر:
   ۱- شما قطعا ویدیو را مشاهده نکرده اید. دلیل: در دقیقه ۱:۱۴ به بعد دقیقا به این موضوع اشاره داشته‌ایم.✔

   ۲-اگر قصد تخریب ندارید، چرا با ایمیل و اطلاعات درست و حقیق خودتان پیام ارسال نکرده اید؟ 😎ایمیل و اطلاعات شما ( شامل نام و نام خانوادگی) صحیح نیست که نشان از عدم اعتماد به نفس و عدم حس نیت شما دارد.

   ۳- ویدیو بر اساس داده‌ها و آمارهای سایت‌های کاریابی ضبط شده است ، یعنی هر زمان بخواهید می‌توانید مراجعه کنید و ببینید ایا چنین چیزی شدنی هست یا خیر. بهتر از این مدرک و سندی لازم دارید؟

   ۴- از دقیقه ۱:۱۴ به بعد را مجدد تماشا کنید چون موجب آرامش روح شماست.🔊

   ۵-دیدگاه و نگرش خود را تغییر دهید. شما انتظار دارید که در عرض یک شب به درامد بالا برسید؟ این موضوع را در ویدیو کاملا نقد کرده ایم. صبر و پشتکار، لازمه موفقیت در هر کاری است.

   ۶- در متن (text) صفححه یک توضیح اورده شده است که قطعا این قسمت را مطالعه نکرده‌اید:

   یک کشاورز، دانه را در دل خاک می کارد. شرایط محیطی برای رشد آن دانه فراهم میکند. نور، آب، غذا، کود و… را در بهترین حالت تنظیم میکند تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا در یک بازه زمانی ( مثلا یک سال) “نتیجه” خود را دریافت کند.
   برنامه نویسی نیز همینطور است. یک برنامه نویس در ابتدا باید زحمت بکشید، آموزش درست ببینید، تلاش کند (شرایط درست داشته باشد) تا بتواند انتظار نتیجه از تلاشش داشته باشد.
   با خودتان صادق باشید!

   ۷- نیت خود را اصلاح کنید…همه کس قصد گول زدن ندارد. از دریچه نگاه شما به دنیا هست که شما بازخورد دریافت خواهید کرد…تیم هولوسن دوره “نقشه راه برنامه نویسی” را به صورت رایگان در اختیار تمام علاقه‌مندان قرار داده است که تمام موارد اموزشی، مسیر یادگیری، بازار کار، مبارزه با رویا فروشی و … در آن به صورت رایگان آموزش داده شده است. اگر تمایل داشتید می‌توانید آموزش را به صورت رایگان مشاهده کنید. ضمنا مجدد تاکید می‌گردد در دقیقه ۱:۱۴ از همین ویدیو آموزش این صفحه هم تاکید بر شرایط آموزشی، نحوه رسیدن به این درامد و… شده است.

   ۸- قضاوت در مورد نیت هولوسن بر عهده تمام مراجعه کنندگان و استفاده کنندگان از دوره ( در این صفحه میتوانید با دقت کیفیت کار هولوسن را مشاهده کنید)، اما نیت (قصد شما) از ارسال نظر تخریبی چیست؟

   باز هم سپاس از ارسال نظر شما دوست عزیز ندیده هولوسنی. اگر تمایل داشتید اطلاعات تماس خود را در اختیار قرار بدید تا برای آرامش روحی شما و همچنین مشاوره تخصصی بتوانیم خدماتی به صورت رایگان خدمت شما ارائه کنیم. از صمیم قلب ارامش برای وجود شما طلب میکنیم.

   با تقدیم احترام، روابط عمومی هولوسن

**پرسش و پاسخ** سوال خود مطرح کنید.
امتیاز شما*