حقوق 40 میلیونی در برنامه نویسی

حقوق 40 میلیونی در برنامه نویسی

میزان حقوق و درآمد یک برنامه نویس در ایران چقدر است؟

حقوق برنامه نویسی در ایران زیاد / کم است؟

درآمد برنامه نویسی در ایران با مقایسه با جهان چطور است؟

میخواهیم میزان حقوق برنامه نویسی در شرکت های مختلف در کشور ایران را بررسی کنیم. در این ویدیو آموزشی  به یک دروغ برنامه نویسی نیز اشاره شده است. ویدیو را حتما ببینید:

درآمد یک برنامه نویس اندروید چه مقدار است؟ اصلا حوزه برنامه نویسی چقدر درآمد دارد؟ آیا با برنامه نویسی می‌شود در یک شب پولدار شد؟

حقوق برنامه نویسی در شرکت های مختلف

همانطور که در ویدیو توضیح داده شده است، برنامه نویسی حقوق و رشد درآمدی خوبی دارد. اما مهمترین نکته در برنامه نویسی این هست که برای هرکاری باید “زحمت” کشید و زمان برای آن تخصیص داد.

تجربه و زمان در حقوق برنامه نویس

هرچه میزان تجربه یک فرد بیشتر باشد، درامد بیشتری خواهد داشت. هر چه میزان “زمان صرف شده” برای یک فرآیند بیشتر باشد، قطعا نتیجه کار بهتر خواهد بود.

چطور وارد حوزه برنامه نویسی بشم؟

برای ورود به حوزه برنامه نویسی باید آموزش اصولی ببینم. برای مثال “آموزش برنامه نویسی اندروید” می توانید گزینه خوبی باشد به طوری که با یادگیری اندروید میتوانم مدل های درآمدی مختلف در برنامه نویسی داشته باشم.

 

یک نکته مهم در برنامه نویسی

هیچ کس در عرض یک شب به درآمد نرسیده است! فریب دروغگویی و رویافروشی در مورد برنامه نویسی را نخورید.

ارتباط کشاورزی و برنامه نویسی

حقوق برنامه نویسی

حقوق برنامه نویسی

یک کشاورز، دانه را در دل خاک می کارد. شرایط محیطی برای رشد آن  دانه فراهم میکند. نور، آب، غذا، کود و… را در بهترین حالت تنظیم میکند تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا در یک بازه زمانی ( مثلا یک سال) “نتیجه” خود را دریافت کند.

برنامه نویسی نیز همینطور است. یک برنامه نویس در ابتدا باید زحمت بکشید، آموزش درست ببینید، تلاش کند (شرایط درست داشته باشد) تا بتواند انتظار نتیجه از تلاشش داشته باشد.

با خودتان صادق باشید!

یک متخصص حرفه‌ای باش:

بر قله جاوا اسکریپت سلطنت کن:

آموزش جاوا اسکریپت

آموزش جاوا اسکریپت قدم به قدم حرفه‌ای + 17 پروژه واقعا عملی

بدون نظر

**پرسش و پاسخ** سوال خود مطرح کنید.
امتیاز شما*